People Are Same Everywhere

This international forum is for people from ex Soviet Union countries. Politics acts shouldn’t be cause of international hate. Aim is communication and dialog between people with different views. Be friendly and tolerant, speak English.
 
HomePortalGallerySearchRegisterLog in

Share
 

 mudel NATO 2009 - hea kogemus ja seltskond kohtuvad siin

Go down 
AuthorMessage
martinfNumber of posts : 1
Registration date : 2009-02-04

mudel NATO 2009 - hea kogemus ja seltskond kohtuvad siin Empty
PostSubject: mudel NATO 2009 - hea kogemus ja seltskond kohtuvad siin   mudel NATO 2009 - hea kogemus ja seltskond kohtuvad siin EmptyWed Feb 04, 2009 1:50 pm

Tere kriitilise mõtlemisega noor!On möödunud veidi üle aasta esimesest Mudel NATO simulatsioonmängust, kuid nüüd on ta tagasi ja võimsam kui kunagi varem. Osalejaid tuleb nii välismaalt kui kohalikke, seega arvamusi ja diskussiooni jätkub hiljemakski.

Mis? Miks? Millal? Kus?...

Mis? – Model NATO Estonia 2009 ehk lihtsamini MNE on hariduslik projekt, mis on mõeldud kõigile rahvusvahelistest suhetest huvitatud noortele. 5-päevase ürituse käigus on pea 60-l noorel võimalus panna end ühe NATO liikmesriigi diplomaadi rolli. Üritusel kasutatav keel on inglise keel.

Ürituse esimesel päeval Tallinnas astuvad publiku ette välissuhete eksperdid Eestist ning NATOst, osalejad külastavad NATO liikmesriikide saatkondi. Tallinnast viivad õhtul bussid Nelijärvele, kus rullub lahti simulatsioon, milles osalejad asetatakse NATO delegaatide rolli ning üheskoos tuleb leida lahendus rahvusvahelistele probleemidele pidades aga samal ajal silmas oma riiklikke huvisid...

Miks? – hea kogemus, silmaringi laiendamine, chillid osalejad, uued tutvused, auhinnad, keelepraktika, prii söök-jook, puhkekeskus viieks päevaks…

So besides that, what have the Romans ever done for us? – saab bussiga sõita

Millal?20.-24. veebruar 2009, algusega kell 13.00 Tallinnas, Viru Hotelli konverentsikeskuses.

Kus?
– Esimene päev Tallinnas. Õhtul sõidame Nelijärvele ja tuleme sealt tagasi 24-l.

Aga 24 on ju vabariigi aastapäev… – pole viga, 24 veebruari õhtul tulevad bussid Nelijärvelt Tallinnasse ja seega ei jää pidustused pidamata.

Pappi? – osalemine on tasuta! k.a toit (y)

Midagi oli juttu auhindadest? – Jah. Model NATO Estonia on võistluslik simulatsioon. Delegaate hinnatakse ekspertide poolt ning parimaid, autentsemaid ja tulemuslikumaid delegaate ja delegatsioone autasustatakse.

Kus regada? – registreerimine toimub delegatsioonide kaupa: mine koos sõbraga - http://www.mudelnato.ee/2009/registration ja täida kiirelt lahtrid ära, sest registreerimine suletakse juba 10. veebruaril. (kohad saavad aga juba ammu enne täis)

Sõpra ei ole! – saada mulle mail ja vaatab, mis teha annab.

Küsimused – Täpsemat infot leiad aadressil www.mudelnato.ee ning ära unusta vaatamast ka F.A.Q. alla. Kui sinu küsimus jääb endiselt vastuseta, siis saada aga julgelt mail: martin@mudelnato.ee

hetkel on juba pooled kohtadest läinud, seega kiirusta!

Martin Simon,
Model NATO Estonia 2009 korraldusmeeskond
Back to top Go down
 
mudel NATO 2009 - hea kogemus ja seltskond kohtuvad siin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
People Are Same Everywhere :: Not political :: Social, relations, events-
Jump to: